Art kamp

Art kamp | za otroke | delavnice
  • 09.00 - 13.00
  • Mestni park
  • Vstopnine ni.

ZAKLADI PREDNIKOV

10.00–13.00, Klekljanje, kvačkanje in vezenje, Nada Vnuk, rokodelka

10.00–13.00, Čebele in med, Vlado Vogrinec, Bruno Kirbiš, Pavla Karmel, Čebelarsko društvo Peter Močnik, Čebelarska zveza društev Maribor

10.00–13.00, Slovensko rokodelsko lončarstvo, Lorna Novak Jarh, Anina Novak Jarh, Nala Novak Jarh, Lončarski atelje Lorna

10.00–13.00, Baker, les in pluta, Franc Lenhart, Proming skupina d.o.o.

10.00–13.00, Lončarstvo, Suzana Rajh, Helena Rajh, Sonja Hrastnik, Lončarski center Maribor

10.00–13.00, Kekec, super junak iz Slovenije in pastirčkova kapa, rokodelka Natalija Zabav

10.00–13.00, Les, smola, naravno cvetje, Vesna Živković, rokodelka

 

SVET JE PISAN PLANET

10.00–13.00, Pozdrav iz drugih držav – danes spoznavamo AMERIŠKO KULTURO V 50.-IH LETIH, Društvo ljubiteljev ameriške glasbene kulture iz 50. let 20. stoletja, in ŠPANIJO, Center za pomoč mladim Maribor

10.00–13.00, Mednarodna bralna plaža – literatura v tujih jezikih, Bukvarna Ciproš

10.00–13.00, Igra Zastave sveta

 

UMETNOST ZORI

10.00–13.00, mala LIKOVNA – likovne in oblikovne delavnice za najmlajše, Urša Vidmar, Tina Matko

10.00–13.00, Škratova ropotarnica – mala kiparska in arhitekturna delavnica, Žiga Erlač, Aljaž Erlač

10.00–13.00, Interaktivno risanje in zvok – naloge iz novomedijske umetnosti in razstava, Monika Pocrnjić, samostojna intermedijska umetnica

10.00–13.00, UNI-KAT – kvačkamo in šivamo ter prodajna razstava, Mihelca Šuper in Klemen Lukman, Zavod INFINITUM

10.00–13.00, Grafika – raznolike grafične tehnike, Srednja šola za oblikovanje Maribor, profesorica Marija Toure in dijaki Lorena Hamler, Ana Markovič, Ana Žmegač, David Rogina, Katarina Šuster, Urban Vicman, Jakob Golob, Tinkara Radmilovič

10.00–13.00, Melete Art, Manja Reherman, Melete Art

10.00–13.00, Lepo in mično – Nakit Lili, Lijana Lepej – Nakit Lili

10.00–13.00, Web Nox – razstava mladih lokalnih umetnikov, MKC Maribor

 

BRALNA PLAŽA

10.00, Pravljično v poletje – zgodbice, bajke in povesti s pravljičarkami Pionirske knjižnice Rotovž, Zdenka Gajser, dr. Andreja Erdlen, Mariborska knjižnica, Pionirska knjižnica Rotovž

10.00–20.00, Bolje branje kot nerganje – branje knjig iz naših knjižnih zbirk, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Knjižna bolha – menjalnica knjig, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Bukvarna na Bralni plaži – antikvariat dobrih starih bukev iz dobrih starih cajtov, Bukvarna CIPROŠ, Društvo ljubiteljev knjig CIPROŠ

10.00–13.00, Angleščina za otroke – učenje po metodi Helen Doron English, Helen Doron English Maribor, Peritum d.o.o

 

IGRALNA JASA

10.00–13.00, Živa vragolija – delavnica cirkuških vragolij, Živa Stojanovič

10.00–13.00, Igra raja – igranje na Igralni jasi, Staša Grilc, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Igre in igrače sveta – izdelovanje iger in igrač, Violeta Jolić, Nika Zupan, Društvo Velenjski raziskovalni studio Venera

 

KORENINE SRCA

10.00–13.00, Društvo študentov invalidov Maribor

10.00–13.00, Center za pomoč na domu Maribor

10.00–13.00, Toti DCA Maribor

 

KNEDLOVA KUHNA

10.00–13.00, KNEDLova stojnica prijateljev – DrMr – TriKrog in partnerji, DrMr – Zavod za družabno raziskovanje in medsebojno razumevanje, TriKrog z.o.o., Makrobiotično društvo Leon, Buna z.o.o., Kucha d.o.o., FFL Slovenija – Hrana za življenje, 3Muhe – pravična trgovina, Pravična trgovina Slovenija, Lušt – Paradajz d.o.o., Zlati ghee, Kmetija Banfi, EKO 365, Mycomedica, Gabaroni – testenine z okusom, DOŠ 2 Lendava, Slovenska Filantropija, ZRKB – Zavod za raziskovanje kvalitete življenja, Kocljevina – zavod za usposabljanje in zaposlovanje invalidnih oseb, Balai mlinarstvo – Petra Hladnjak s.p.

10.00–13.00, Ajda in proso – pripravljanje jedi iz žit, Knedl sam

 

NARAVOLJUBJE

10.00–13.00, Igre in druženje v naravi ter učilnica na prostem, ZPM

10.00–13.00, Ustvarjanje pod krošnjami in senzorične delavnice, ZPM

10.00–13.00, Predstavitev vsebin projekta LIFE NATURAVIVA, LIFE NATURAVIVA

 

IZZIV-IZUM

10.00–13.00, Eksperimentalnica s Centrom eksperimentov Maribor, Center eksperimentov Maribor

10.00–13.00, Učilnica v naravi: Klepet z živalcami, ZPM

10.00–13.00, Radovednost je avtocesta do znanja!, MUF, Univerza za otroke, Univerza v Mariboru

 

GIBKI, PROŽNI, VSEGA ZMOŽNI

10.00–12.00, Spretnostni poligon, Športni Junak

10.00–12.00, Izposoja rekvizitov, Športni Junak

10.00–11.00, Iskanje skritega zaklada, Športni Junak

 

UTERA

10.00–11.00, Jutranje prebujanje s plesom, Sandra Štefanec

11.00–13.00, Prebujanje čutov – voden obisk Utere, Sandra Štefanec in prostovoljci

 

RAZVAJALNICE

10.00–13.00, AVATAR ®– zavestno ustvarjanje lastnega življenja, Mia Miše

10.00–13.00, Svetlobna terapija Bioptron, masaže in kaligrafija, Ingrid Pečnik, Društvo SEJEM BESEDO

10.00–13.00, Energetske terapije, društvo Pomladni dež, Kaja Hrast Rakovnik, Branko Hrašovec

10.00–13.00, Rune – nordijske šepetalke skrivnosti, Andrejka Ravnjak

Lokacija