Art kamp

Art kamp | za otroke | delavnice
  • 09.00 - 13.00
  • Mestni park
  • Vstopnine ni.

ZAKLADI PREDNIKOV

10.00–13.00, Klekljanje, kvačkanje in vezenje, Nada Vnuk, rokodelka

10.00–13.00, Splav, panjska končnica, dravski kamen, naplavljen les, slano testo, stari strešniki, Turistično društvo Maribor, Janita unikatni nakit, Jana Umek

10.00–13.00, Čebele in med, Vlado Vogrinec, Bruno Kirbiš, Pavla Karmel, Čebelarsko društvo Peter Močnik, Čebelarska zveza društev Maribor

10.00–13.00, Slovensko rokodelsko lončarstvo, Lorna Novak Jarh, Anina Novak Jarh, Nala Novak Jarh, Lončarski atelje Lorna

10.00–13.00, Krpanka, nevenka Žlender, rokodelka

10.00–13.00, Čudežna moč zelišč, Manja Weingerl, Herbessa

10.00–13.00, Mozaik iz keramike, Simona Avguštin

10.00–13.00, Baker, les in pluta, Franc Lenhart, Proming skupina d.o.o.

10.00–13.00, predstavitev folklornih dejavnosti, Svetovno združenje ljubiteljev harmonik, Vojko Selinšek

10.00–13.00, Pleteni podstavki, bobike, klopotci, vuge, Branka Janežič, rokodelka

 

SVET JE PISAN PLANET

10.00–13.00, Pozdrav iz drugih držav – danes spoznavamo PERZIJO, SAND, Matej Novak s.p., in ŠPANIJO, Hiša! Društvo za ljudi in prostore, so.p.

10.00–13.00, Mednarodna bralna plaža – literatura v tujih jezikih, Bukvarna Ciproš

10.00–13.00, Igra Zastave sveta

 

UMETNOST ZORI

10.00–13.00, mala LIKOVNA – likovne in oblikovne delavnice za najmlajše, Urša Vidmar, Tina Matko

10.00–13.00, Škratova ropotarnica – mala kiparska in arhitekturna delavnica, Žiga Erlač, Aljaž Erlač

10.00–13.00, Interaktivno risanje in zvok – naloge iz novomedijske umetnosti in razstava, Monika Pocrnjić, samostojna intermedijska umetnica

10.00–13.00, Uporabna umetnost in reciklaža – delavnica in prodajna razstava, Urša Rotman in Andrej Novak, izobraževanje in umetniško ustvarjanje s.p.

10.00–13.00, Melete Art, Manja Reherman, Melete Art

10.00–13.00, Lepo in mično – Nakit Lili, Lijana Lepej – Nakit Lili

 

BRALNA PLAŽA

10.00, Kam pa kam, kamišibaj? z Malim pa papirnatim gledališčem, Špela Juhart, Metka Damjan, Tanja Lužar, Malo pa papirnato gledališče

10.00–20.00, Bolje branje kot nerganje – branje knjig iz naših knjižnih zbirk, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Knjižna bolha – menjalnica knjig, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Bukvarna na Bralni plaži – antikvariat dobrih starih bukev iz dobrih starih cajtov, Bukvarna CIPROŠ, Društvo ljubiteljev knjig CIPROŠ

10.00–13.00, Angleščina za otroke – učenje po metodi Helen Doron English, Helen Doron English Maribor, Peritum d.o.o

 

IGRALNA JASA

10.00–13.00, Cirkuška delavnica – učenje cirkuških spretnosti, Gašper Malek, Miha Malek, Doroteja Terbovšek, Rekreacijsko – igralno društvo Eleja

10.00–13.00, Igra raja – igranje na Igralni jasi, Staša Grilc, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Igre in igrače sveta – izdelovanje iger in igrač, Violeta Jolić, Nika Zupan, Društvo Velenjski raziskovalni studio Venera

10.00–13.00, Carrom – Indijski prstni biljard, Tadej Šalamun, Lea Pšeničnik, Carrom društvo Maribor

 

KNEDLOVA KUHNA

10.00–13.00, KNEDLova stojnica prijateljev – DrMr – TriKrog in partnerji, DrMr – Zavod za družabno raziskovanje in medsebojno razumevanje, TriKrog z.o.o., Makrobiotično društvo Leon, Buna z.o.o., Kucha d.o.o., FFL Slovenija – Hrana za življenje, 3Muhe – pravična trgovina, Pravična trgovina Slovenija, Lušt – Paradajz d.o.o., Zlati ghee, Kmetija Banfi, EKO 365, Mycomedica, Gabaroni – testenine z okusom, DOŠ 2 Lendava, Slovenska Filantropija, ZRKB – Zavod za raziskovanje kvalitete življenja, Kocljevina – zavod za usposabljanje in zaposlovanje invalidnih oseb, Balai mlinarstvo – Petra Hladnjak s.p.

10.00–13.00, Fermentacija – spoznavanje postopka in priprava jedi, Knedl sam

 

NARAVOLJUBJE

10.00–13.00, Igre in druženje v naravi ter učilnica na prostem, ZPM

10.00–13.00, Ustvarjanje pod krošnjami in senzorične delavnice, ZPM

10.00–13.00, Reciklirana igralnica in vertikalno vrtičkanje, Andreja Kolarek, Vertikalno vrtičkanje

10.00–13.00, Vrtičkarski kotiček, Metka T. Gomboc, Tina Ternjak

10.00–13.00, Kotiček izdelkov iz narave, Leonida Hajd – Sapo in Esen Woodcraft, Matija Rižner s. p.

10.00–13.00, Predstavitev vsebin projekta LIFE NATURAVIVA, LIFE NATURAVIVA

 

IZZIV-IZUM

10.00–13.00, Učilnica v naravi: Klepet z živalcami, ZPM

10.00–13.00, Radovednost je avtocesta do znanja!, MUF, Univerza za otroke, Univerza v Mariboru

10.00–13.00, Modra delavnica – predstavitev organizacije simetris.si, Modra delavnica, simetris.si

10.00–13.00, Mali ustvarjalci – robotika in predstavitev organizacije, Jure Pikl, Mali ustvarjalci

 

GIBKI, PROŽNI, VSEGA ZMOŽNI

10.00–12.00, Spretnostni poligon, Športni Junak

10.00–12.00, Izposoja rekvizitov, Športni Junak

10.00–11.00, Junak ni vsak, Športni Junak

 

UTERA

10.00–11.00, Jutranje prebujanje s plesom, Sandra Štefanec

11.00–13.00, Prebujanje čutov – voden obisk Utere, Sandra Štefanec in prostovoljci

 

RAZVAJALNICE

10.00–13.00, Coaching – metoda svetovanja, Saška Klemenčič

10.00–13.00, Oksi vital masaža, društvo Oksi-vital, Velko Zupan

10.00–13.00, AVATAR ®– zavestno ustvarjanje lastnega življenja, Mia Miše

10.00–13.00, Tui-Na masaže in metode, Zdenka Pukmeister, Društvo Tui-Na

10.00–13.00, Alternativne oblike zdravljenja, Majda Žnidarič s.p., Center energijske medicine MK Pro Feet

10.00–13.00, Energetske terapije, društvo Pomladni dež, Kaja Hrast Rakovnik, Branko Hrašovec

10.00–13.00, Tarot, Ana Drevenšek, Društvo Rdeči Šotor

10.00–13.00, Rune – nordijske šepetalke skrivnosti, Andrejka Ravnjak

Lokacija