Art kamp

Art kamp | za otroke | delavnice

ZAKLADI PREDNIKOV

16.00–20.00, Klekljanje, kvačkanje in vezenje, Nada Vnuk, rokodelka

16.00–20.00, Čebele in med, Vlado Vogrinec, Bruno Kirbiš, Pavla Karmel, Čebelarsko društvo Peter Močnik, Čebelarska zveza društev Maribor

16.00–20.00, Slovensko rokodelsko lončarstvo, Lorna Novak Jarh, Anina Novak Jarh, Nala Novak Jarh, Lončarski atelje Lorna

16.00–20.00, Baker, les in pluta, Franc Lenhart, Proming skupina d.o.o.

16.00–20.00, Krpanka, nevenka Žlender, rokodelka

16.00–20.00, Steklarstvo in glažutarstvo, Gorazd Osrajnik, Muzej Laznica, TD Limbuš

16.00–20.00, Steklopihaštvo, Zvonko Drobnič s.p., Društvo steklarjev Slovenije

16.00–20.00, Mozaik iz stekla, Natalija Zabav, rokodelka

16.00–20.00, Eko vas, Društvo za trajnostni razvoj podeželja CTRP Maribor, socialno podjetje

16.00–20.00, Tradicionalna hiška, Nika Arnuš, ustvarjalka na področju naravne gradnje

16.00–20.00, Les, smola, naravno cvetje, Vesna Živković, rokodelka

16.00–20.00, Polstenje in tkanje, Marija Srblin, Barbara Hadner, Vanja Kolar, Soven d.o.o.

 

SVET JE PISAN PLANET

16.00–20.00, Pozdrav iz drugih držav – danes spoznavamo ROMSKO KULTURO, Znanstveno-raziskovalno združenje za umetnost, kulturne in izobraževalne programe in tehnologijo EPEKA, so.p., Društvo za podporo mladim Romom in Romsko društvo Romano Pralipe, so.p. in NOVI SAD – EVROPSKO PRESTOLNICO MLADIH 2019, OPENS2019  

16.00–20.00, Mednarodna bralna plaža – literatura v tujih jezikih, Bukvarna Ciproš

16.00–20.00, Igra Zastave sveta

 

UMETNOST ZORI

16.00–20.00, mala LIKOVNA – likovne in oblikovne delavnice za najmlajše, Urša Vidmar, Tina Matko

16.00–20.00, Škratova ropotarnica – mala kiparska in arhitekturna delavnica, Žiga Erlač, Aljaž Erlač

16.00–20.00, Interaktivno risanje in zvok – naloge iz novomedijske umetnosti in razstava, Monika Pocrnjić, samostojna intermedijska umetnica

16.00–20.00, UNI-KAT – kvačkamo in šivamo ter prodajna razstava, Mihelca Šuper in Klemen Lukman, Zavod INFINITUM10.00–13.00, 16.00–20.00, Grafika – raznolike grafične tehnike, Srednja šola za oblikovanje Maribor, profesorica Marija Toure in dijaki Lorena Hamler, Ana Markovič, Ana Žmegač, David Rogina, Katarina Šuster, Urban Vicman, Jakob Golob, Tinkara Radmilovič

16.00–20.00, Melete Art, Manja Reherman, Melete Art

16.00–20.00, Lepo in mično – Nakit Lili, Lijana Lepej – Nakit Lili

16.00–20.00, Mural ART KAMP – delavnica slikanja na veliko platno, mural painting, Guillermo Daniel Escalante Rodriguez, AAI Articulacion Artistica Internacional

16.00–20.00, Uporabna umetnost in reciklaža – delavnica in prodajna razstava, Urša Rotman in Andrej Novak, izobraževanje in umetniško ustvarjanje s.p.

 

BRALNA PLAŽA

10.00–20.00, Bolje branje kot nerganje – branje knjig iz naših knjižnih zbirk, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Knjižna bolha – menjalnica knjig, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Bukvarna na Bralni plaži – antikvariat dobrih starih bukev iz dobrih starih cajtov, Bukvarna CIPROŠ, Društvo ljubiteljev knjig CIPROŠ

16.00–20.00, Angleščina za otroke – učenje po metodi Helen Doron English, Helen Doron English Maribor, Peritum d.o.o

17.00–20.00, Premika, kar se knjige in zgodb dotika – ustvarjalne delavnice na temo črke, besede in zgodbe, Deja Popošek

 

IGRALNA JASA

16.00–20.00, Igra raja – igranje na Igralni jasi, Staša Grilc, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Igre in igrače sveta – izdelovanje iger in igrač, Violeta Jolić, Nika Zupan, Društvo Velenjski raziskovalni studio Venera

16.00–20.00, Bobnarska igralnica – glasbena raziskovanja, Barbara Ciglar

16.00–20.00, Izdelam si zvočilo – delavnica izdelovanja zvočil in preprostih glasbil, Bruno Planinc, Katarina Studen

 

KORENINE SRCA

16.00–20.00, Društvo študentov psihologije Maribor

16.00–20.00, Društvo gluhih in naglušnih podravja Maribor

16.00–20.00, Društvo paraplegikov Maribor

 

KNEDLOVA KUHNA

16.00–20.00, KNEDLova stojnica prijateljev – DrMr – TriKrog in partnerji, DrMr – Zavod za družabno raziskovanje in medsebojno razumevanje, TriKrog z.o.o., Makrobiotično društvo Leon, Buna z.o.o., Kucha d.o.o., FFL Slovenija – Hrana za življenje, 3Muhe – pravična trgovina, Pravična trgovina Slovenija, Lušt – Paradajz d.o.o., Zlati ghee, Kmetija Banfi, EKO 365, Mycomedica, Gabaroni – testenine z okusom, DOŠ 2 Lendava, Slovenska Filantropija, ZRKB – Zavod za raziskovanje kvalitete življenja, Kocljevina – zavod za usposabljanje in zaposlovanje invalidnih oseb, Balai mlinarstvo – Petra Hladnjak s.p.

16.00–20.00, Recepti za moč in zagon – kuhamo z Robertom Kerežijem, Robert Kereži

 

NARAVOLJUBJE

16.00–20.00, Igre in druženje v naravi ter učilnica na prostem, ZPM

16.00–20.00, Ustvarjanje pod krošnjami in senzorične delavnice, ZPM

16.00–20.00, Reciklirana igralnica in vertikalno vrtičkanje, Andreja Kolarek, Vertikalno vrtičkanje

16.00–20.00, Vrtičkarski kotiček, Metka T. Gomboc, Tina Ternjak

16.00–20.00, Kotiček izdelkov iz narave, Leonida Hajd – Sapo in Esen Woodcraft, Matija Rižner s. p.

16.00–20.00, Taborniške zgodbe, Društvo tabornikov rod XI. SNOUB Miloša Zidanška

 

IZZIV-IZUM

16.00–20.00, Učilnica v naravi: Klepet z živalcami, ZPM

16.00–20.00, Radovednost je avtocesta do znanja!, MUF, Univerza za otroke, Univerza v Mariboru

16.00–20.00, Bajk kuhna – kolesarska samopopravljalnica, Mariborska kolesarska mreža

16.00–20.00, Spoznavanje naravoslovja na zabaven način, Društvo za razvoj naravoslovja in tehnike

16.00–20.00, Modelarstvo in tehnika, Društvo za razvoj naravoslovja in tehnike

 

GIBKI, PROŽNI, VSEGA ZMOŽNI

16.00–20.00, Spretnostni poligon, Športni Junak

16.00–20.00, Izposoja rekvizitov, Športni Junak

18.00–19.00, Qi gong in kung fu, Shaolin kung fu & qi gong

 

UTERA

18.00–20.00, Prebujanje čutov – voden obisk Utere, Sandra Štefanec in prostovoljci

16.00–18.00, Čutne delavnice iz naravnih materialov – pletenje, gnetenje in ustvarjalno sproščanje, Sandra Štefanec

 

RAZVAJALNICE

16.00–20.00, AVATAR ®– zavestno ustvarjanje lastnega življenja, Mia Miše

16.00–20.00, Svetlobna terapija Bioptron, masaže in kaligrafija, Ingrid Pečnik, Društvo SEJEM BESEDO

16.00–20.00, Energetske terapije, društvo Pomladni dež, Kaja Hrast Rakovnik, Branko Hrašovec

16.00–20.00, Rune – nordijske šepetalke skrivnosti, Andrejka Ravnjak

16.00–20.00, Coaching – metoda svetovanja, Saška Klemenčič

16.00–20.00, Oksi vital masaža, društvo Oksi-vital, Velko Zupan

16.00–20.00, Prenos bioenergije, Gregor Hrovatin

16.00–20.00, Tarot, Ana Drevenšek, Društvo Rdeči Šotor

Lokacija