Art kamp

Art kamp | za otroke | delavnice
  • 09.00 - 13.00
  • Mestni park
  • Vstopnine ni.

ZAKLADI PREDNIKOV

10.00–13.00, Splav, panjska končnica, dravski kamen, naplavljen les, slano testo, stari strešniki, Turistično društvo Maribor, Janita unikatni nakit, Jana Umek

10.00–13.00, Klekljanje, kvačkanje in vezenje, Nada Vnuk, rokodelka

10.00–13.00, Čudežna moč zelišč, Manja Weingerl, Herbessa

10.00–13.00,  Čebele in med, Vlado Vogrinec, Bruno Kirbiš, Pavla Karmel, Čebelarsko društvo Peter Močnik, Čebelarska zveza društev Maribor

10.00–13.00, Mozaik iz stekla, Natalija Zabav, rokodelka

10.00–13.00, Les, smola, naravno cvetje, Vesna Živković, rokodelka

10.00–13.00, Slamnikarstvo, Ana Cajhen, Slamnikarski muzej Domžale, Kulturni dom Franca Bernika Domžale

 

SVET JE PISAN PLANET

10.00–13.00, Pozdrav iz drugih držav – danes spoznavamo PAKISTAN, Muslimansko društvo Ahmadija – Društvo za informiranje o Islamu, in ŠRI LANKO, Anesta Barnett

10.00–13.00, Mednarodna bralna plaža – literatura v tujih jezikih, Bukvarna Ciproš

10.00–13.00, Igra Zastave sveta

 

UMETNOST ZORI

10.00–13.00, mala LIKOVNA – likovne in oblikovne delavnice za najmlajše, Urša Vidmar, Tina Matko

10.00–13.00, Škratova ropotarnica – mala kiparska in arhitekturna delavnica, Žiga Erlač, Aljaž Erlač

10.00–13.00, UNI-KAT – kvačkamo in šivamo ter prodajna razstava, Mihelca Šuper in Klemen Lukman, Zavod INFINITUM

10.00–13.00, Delavnice z Društvom za sonaravno in ustvarjalno bivanje Sajan, Janja Repina Potočki, Saša Potočki, Društvo za sonarno in ustvarjalno bivanje Sajan

10.00–13.00, Igra Spomin – likovna delavnica Umetnostne galerije Maribor, Brigita Strnad, Urša Rotman, Ajda Sitar, UGM

10.00–13.00, Melete Art, Manja Reherman, Melete Art

10.00–13.00, Lepo in mično – Nakit Lili, Lijana Lepej – Nakit Lili

10.00–13.00, Lesem, Valerija Seme in Barbi Seme, Lesem

10.00–13.00, Yuliya Kunova – samostojna oblikovalka oblačil, Yuliya Kunova

10.00–13.00, Mural ART KAMP – delavnica slikanja na veliko platno, mural painting, Guillermo

 

BRALNA PLAŽA

10.00–13.00, Lutke iz cize – predstavitev različnih lutk in lutkovnih tehnologij, Lutkovno gledališče Maribor

10.00–20.00, Bolje branje kot nerganje – branje knjig iz naših knjižnih zbirk, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Knjižna bolha – menjalnica knjig, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Bukvarna na Bralni plaži – antikvariat dobrih starih bukev iz dobrih starih cajtov, Bukvarna CIPROŠ, Društvo ljubiteljev knjig CIPROŠ

10.00–13.00, Angleščina za otroke – učenje po metodi Helen Doron English, Helen Doron English Maribor, Peritum d.o.o

 

IGRALNA JASA

10.00–13.00, Živa vragolija – delavnica cirkuških vragolij, Živa Stojanovič

10.00–13.00, Igra raja – igranje na Igralni jasi, Staša Grilc, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Igre in igrače sveta – izdelovanje iger in igrač, Violeta Jolić, Nika Zupan, Društvo Velenjski raziskovalni studio Venera

 

KORENINE SRCA

10.00–13.00, Pedagoški zavod Maribor

 

KNEDLOVA KUHNA

10.00–13.00, KNEDLova stojnica prijateljev – DrMr – TriKrog in partnerji, DrMr – Zavod za družabno raziskovanje in medsebojno razumevanje, TriKrog z.o.o., Makrobiotično društvo Leon, Buna z.o.o., Kucha d.o.o., FFL Slovenija – Hrana za življenje, 3Muhe – pravična trgovina, Pravična trgovina Slovenija, Lušt – Paradajz d.o.o., Zlati ghee, Kmetija Banfi, EKO 365, Mycomedica, Gabaroni – testenine z okusom, DOŠ 2 Lendava, Slovenska Filantropija, ZRKB – Zavod za raziskovanje kvalitete življenja, Kocljevina – zavod za usposabljanje in zaposlovanje invalidnih oseb, Balai mlinarstvo – Petra Hladnjak s.p.

10.00–13.00, Pomisli na sladko – priprava sladic ter ideje in nasveti za zdrave sladice, Knedl sam

 

NARAVOLJUBJE

10.00–13.00, Igre in druženje v naravi ter učilnica na prostem, ZPM

10.00–13.00, Ustvarjanje pod krošnjami in senzorične delavnice, ZPM

10.00–13.00, Reciklirana igralnica in vertikalno vrtičkanje, Andreja Kolarek, Vertikalno vrtičkanje

10.00–13.00, Vrtičkarski kotiček, Metka T. Gomboc, Tina Ternjak

10.00–13.00, Kotiček izdelkov iz narave, Leonida Hajd – Sapo in Esen Woodcraft, Matija Rižner s. p.

10.00–13.00, Na Zeleni stezi, društvo Zelena steza

 

IZZIV-IZUM

10.00–13.00, Učilnica v naravi: Klepet z živalcami, ZPM

10.00–13.00, Vesela fizika in kemija, Društvo Nova akropola

 

GIBKI, PROŽNI, VSEGA ZMOŽNI

10.00–12.00, Spretnostni poligon, Športni Junak

10.00–12.00, Izposoja rekvizitov, Športni Junak

10.30–11.30, Flow v poletje, Zdravje 365

 

RAZVAJALNICE

10.00 – 12.00, Shakti dance – joga plesa, Janja Tratnjek, Shakti dance academy

10.00–13.00, Coaching – metoda svetovanja, Saška Klemenčič

10.00–13.00, Oksi vital masaža, društvo Oksi-vital, Velko Zupan

10.00–13.00, Svetlobna terapija Bioptron, masaže in kaligrafija, Ingrid Pečnik, Društvo SEJEM BESEDO

10.00–13.00, Alternativne oblike zdravljenja, Majda Žnidarič s.p., Center energijske medicine MK Pro Feet

10.00–13.00, Energetske terapije, društvo Pomladni dež, Kaja Hrast Rakovnik, Branko Hrašovec

10.00–13.00, Tarot, Ana Drevenšek, Društvo Rdeči Šotor

10.00–13.00, Rune – nordijske šepetalke skrivnosti, Andrejka Ravnjak

 

PSI, PRIJATELJI LJUDI

10.00–13.00, Spoznajmo hrte – pogovor na zofi, Društvo hrtji svet Slovenije

Lokacija