Art kamp | za otroke | delavnice

ZAKLADI PREDNIKOV

16.00–20.00, Klekljanje, kvačkanje in vezenje, Nada Vnuk, rokodelka

16.00–20.00, Splav, panjska končnica, dravski kamen, naplavljen les, slano testo, stari strešniki, Turistično društvo Maribor, Janita unikatni nakit, Jana Umek

16.00–20.00, Čebele in med, Vlado Vogrinec, Bruno Kirbiš, Pavla Karmel, Čebelarsko društvo Peter Močnik, Čebelarska zveza društev Maribor

16.00–20.00, Slovensko rokodelsko lončarstvo, Lorna Novak Jarh, Anina Novak Jarh, Nala Novak Jarh, Lončarski atelje Lorna

16.00–20.00, Od načrta do hiše, Milena Antonić, Mojca Horvat, Vlasta Čobal Sedmak, Urška Pliberšek, Vid Kmetič, Boštjan Jerman, Zavod za varstvo kulturne dediščine Slovenije, OE Maribor, Pokrajinski arhiv Maribor, Društvo za ZN za Slovenijo

16.00–20.00, Čudežna moč zelišč, Manja Weingerl, Herbessa

16.00–20.00, Skok v čas prazgodovine in antike, Metka Stergar, Renata Čeh, Aleksandra Nestorović, Pokrajinski muzej Ptuj – Ormož

16.00–20.00, Mozaik iz stekla, Natalija Zabav, rokodelka

16.00–20.00, Lončarstvo, Suzana Rajh, Helena Rajh, Sonja Hrastnik, Lončarski center Maribor

16.00–20.00, Les, smola, naravno cvetje, Vesna Živković, rokodelka

16.00–20.00, Polstenje in tkanje, Marija Srblin, Barbara Hadner, Vanja Kolar, Soven d.o.o.

 

SVET JE PISAN PLANET

16.00–20.00, Pozdrav iz drugih držav – danes spoznavamo ROMUNIJO, GO Free, in ŠRI LANKO, Anesta Barnett

16.00–20.00, Mednarodna bralna plaža – literatura v tujih jezikih, Bukvarna Ciproš

16.00–20.00, Igra Zastave sveta

 

UMETNOST ZORI

16.00–20.00, mala LIKOVNA – likovne in oblikovne delavnice za najmlajše, Urša Vidmar, Tina Matko

16.00–20.00, Škratova ropotarnica – mala kiparska in arhitekturna delavnica, Žiga Erlač, Aljaž Erlač

16.00–20.00, UNI-KAT – kvačkamo in šivamo ter prodajna razstava, Mihelca Šuper in Klemen Lukman, Zavod INFINITUM

16.00–20.00, Delavnice z Društvom za sonaravno in ustvarjalno bivanje Sajan, Janja Repina Potočki, Saša Potočki, Društvo za sonarno in ustvarjalno bivanje Sajan

16.00–20.00, Igra Spomin – likovna delavnica Umetnostne galerije Maribor, Brigita Strnad, Urša Rotman, Ajda Sitar, UGM

16.00–20.00, Melete Art, Manja Reherman, Melete Art

16.00–20.00, Lesem, Valerija Seme in Barbi Seme, Lesem

16.00–20.00, Yuliya Kunova – samostojna oblikovalka oblačil, Yuliya Kunova

16.00–20.00, Mural ART KAMP – delavnica slikanja na veliko platno, mural painting, Guillermo Daniel Escalante Rodriguez, AAI Articulacion Artistica Internacional

 

BRALNA PLAŽA

10.00–20.00, Bolje branje kot nerganje – branje knjig iz naših knjižnih zbirk, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Knjižna bolha – menjalnica knjig, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Bukvarna na Bralni plaži – antikvariat dobrih starih bukev iz dobrih starih cajtov, Bukvarna CIPROŠ, Društvo ljubiteljev knjig CIPROŠ

16.00–20.00, Angleščina za otroke – učenje po metodi Helen Doron English, Helen Doron English Maribor, Peritum d.o.o

16.00–20.00, Lutke iz cize – predstavitev različnih lutk in lutkovnih tehnologij, Lutkovno gledališče Maribor

17.00–20.00, Premika, kar se knjige in zgodb dotika – ustvarjalne delavnice na temo črke, besede in zgodbe, Deja Popošek

 

IGRALNA JASA

16.00–20.00, Igra raja – igranje na Igralni jasi, Staša Grilc, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Igre in igrače sveta – izdelovanje iger in igrač, Violeta Jolić, Nika Zupan, Društvo Velenjski raziskovalni studio Venera

16.00–20.00, Bobnarska igralnica – glasbena raziskovanja, Barbara Ciglar

16.00–20.00, Izdelam si zvočilo – delavnica izdelovanja zvočil in preprostih glasbil, Bruno Planinc, Katarina Studen

 

KORENINE SRCA

16.00-20.00, Društvo Pupillam, so. p., BO-MA

16.00–20.00, PUM- Andragoški zavod Maribor

16.00–20.00, Dom Danice Vogrinec Maribor

16.00–20.00, Društvo gluhih in naglušnih Podravja Maribor

 

KNEDLOVA KUHNA

16.00–20.00, KNEDLova stojnica prijateljev – DrMr – TriKrog in partnerji, DrMr – Zavod za družabno raziskovanje in medsebojno razumevanje, TriKrog z.o.o., Makrobiotično društvo Leon, Buna z.o.o., Kucha d.o.o., FFL Slovenija – Hrana za življenje, 3Muhe – pravična trgovina, Pravična trgovina Slovenija, Lušt – Paradajz d.o.o., Zlati ghee, Kmetija Banfi, EKO 365, Mycomedica, Gabaroni – testenine z okusom, DOŠ 2 Lendava, Slovenska Filantropija, ZRKB – Zavod za raziskovanje kvalitete življenja, Kocljevina – zavod za usposabljanje in zaposlovanje invalidnih oseb, Balai mlinarstvo – Petra Hladnjak s.p.

16.00–20.00, Hrana med nebom in zemljo – priprava domačih jedi po načelu makrobiotike, Ica Krebar, Makrobiotično društvo Leon

 

NARAVOLJUBJE

16.00–20.00, Igre in druženje v naravi ter učilnica na prostem, ZPM

16.00–20.00, Ustvarjanje pod krošnjami in senzorične delavnice, ZPM

16.00–20.00, Taborniške zgodbe, Društvo tabornikov rod XI. SNOUB Miloša Zidanška

16.00–20.00, Reciklirana igralnica in vertikalno vrtičkanje, Andreja Kolarek, Vertikalno vrtičkanje

16.00–20.00, Vrtičkarski kotiček, Metka T. Gomboc, Tina Ternjak

16.00–20.00, Kotiček izdelkov iz narave, Leonida Hajd – Sapo in Esen Woodcraft, Matija Rižner s. p.

16.00–20.00, Na Zeleni stezi, društvo Zelena steza

 

IZZIV-IZUM

16.00–20.00, Učilnica v naravi: Klepet z živalcami, ZPM

16.00–20.00, Bajk kuhna – kolesarska samopopravljalnica, Mariborska kolesarska mreža

16.00–20.00, Spoznavanje naravoslovja na zabaven način, Društvo za razvoj naravoslovja in tehnike

16.00–20.00, Modelarstvo in tehnika, Društvo za razvoj naravoslovja in tehnike

16.00–20.00, Vesela fizika in kemija, Društvo Nova akropola

16.00–20.00, Eksperimentalnica s Centrom eksperimentov Maribor, Center eksperimentov Maribor

 

GIBKI, PROŽNI, VSEGA ZMOŽNI

16.00–20.00, Spretnostni poligon, Športni Junak

16.00–20.00, Izposoja rekvizitov, Športni Junak

17.00–18.00, Junak ni vsak (vadba za otroke), Športni Junak

18.00–19.00, Qi gong in kung fu, Shaolin kung fu & qi gong

 

RAZVAJALNICE

16.00–20.00, Svetlobna terapija Bioptron, masaže in kaligrafija, Ingrid Pečnik, Društvo SEJEM BESEDO

16.00–20.00, Klasična masaža, Maja Lamovšek

16.00–20.00, Alternativne oblike zdravljenja, Majda Žnidarič s.p., Center energijske medicine MK Pro Feet

16.00–20.00, Energetske terapije, društvo Pomladni dež, Kaja Hrast Rakovnik, Branko Hrašovec

16.00–20.00, Tarot, Ana Drevenšek, Društvo Rdeči Šotor

16.00–20.00, Rune – nordijske šepetalke skrivnosti, Andrejka Ravnjak

16.00–20.00, Coaching – metoda svetovanja, Saška Klemenčič

16.00–20.00, Oksi vital masaža, društvo Oksi-vital, Velko Zupan

16.00–20.00, Prenos bioenergije, Gregor Hrovatin

16.00–20.00, Yoga pilates, Nataša Nežič, Center plesa Maribor

 

PSI, PRIJATELJI LJUDI

16.00–20.00, Predstavitev pasjega frizbija Leteče Tačke – Društvo Fenrir in Kinološko društvo Maribor

 

ŽIVA KNJIŽNICA MARIBOR

16.00–20.00, Živa knjižnica Maribor, Mladinski kulturni center Maribor

Lokacija

Za slepe in slabovidne(CTRL+F2)
barva kontrasta
velikost besedila
označitev vsebine
povečava