Art kamp

Art kamp | za otroke | delavnice
  • 16.00 - 20.00
  • Mestni park
  • Vstopnine ni.

ZAKLADI PREDNIKOV

16.00–20.00, Klekljanje, kvačkanje in vezenje, Nada Vnuk, rokodelka

16.00–20.00, Splav, panjska končnica, dravski kamen, naplavljen les, slano testo, stari strešniki, Turistično društvo Maribor, Janita unikatni nakit, Jana Umek

16.00–20.00, Čebele in med, Vlado Vogrinec, Bruno Kirbiš, Pavla Karmel, Čebelarsko društvo Peter Močnik, Čebelarska zveza društev Maribor

16.00–20.00, Slovensko rokodelsko lončarstvo, Lorna Novak Jarh, Anina Novak Jarh, Nala Novak Jarh, Lončarski atelje Lorna

16.00–20.00, Baker, les in pluta, Franc Lenhart, Proming skupina d.o.o.

16.00–20.00, Lectarstvo, medičarstvo, svečarstvo, Beno Kolarič

16.00–20.00, Krpanka, nevenka Žlender, rokodelka

16.00–20.00, Mozaik iz keramike, Simona Avguštin

16.00–20.00, Cvetje iz krep papirja, rokodelka Natalija Zabav

16.00–20.00, Predstavitev folklorne skupine, FS KUD Rogoza

16.00–20.00, Polstenje in tkanje, Marija Srblin, Barbara Hadner, Vanja Kolar, Soven d.o.o.

16.00–20.00, Zeliščarstvo ali Narava ima vselej prav, Marjetka Cesar, Moj cvet

 

SVET JE PISAN PLANET

16.00–20.00, Pozdrav iz drugih držav – danes spoznavamo SRBIJO, Srpsko kulturno društvo Maribor, RUSIJO, Zavod Ruski dom Maribor, in PERZIJO, SAND, Matej Novak s.p.

16.00–20.00, Mednarodna bralna plaža – literatura v tujih jezikih, Bukvarna Ciproš

16.00–20.00, Igra Zastave sveta

 

UMETNOST ZORI

16.00–20.00, mala LIKOVNA – likovne in oblikovne delavnice za najmlajše, Urša Vidmar, Tina Matko

16.00–20.00, Škratova ropotarnica – mala kiparska in arhitekturna delavnica, Žiga Erlač, Aljaž Erlač

16.00–20.00, Pozdrav iz Art kampa 2019 – digitalna razglednica, Hana Repše, Društvo za razvoj filmske kulturne

16.00–20.00, Interaktivno risanje in zvok – naloge iz novomedijske umetnosti in razstava, Monika Pocrnjić, samostojna intermedijska umetnica

16.00–20.00, Uporabna umetnost in reciklaža – delavnica in prodajna razstava, Urša Rotman in Andrej Novak, izobraževanje in umetniško ustvarjanje s.p.

16.00–20.00, DIY delavnice – umetnost in tehnologija, Narmej Grager Lutarič in Sara Korošec, Kreativno društvo Objemko

16.00–20.00, Melete Art, Manja Reherman, Melete Art

16.00–20.00, Trbovlje Novomedijsko mesto, Bogdan Šteh z ekipo, Društvo Trbovlje Novomedijsko mesto

16.00–20.00, Lepo in mično – Nakit Lili, Lijana Lepej – Nakit Lili

 

BRALNA PLAŽA

10.00–20.00, Bolje branje kot nerganje – branje knjig iz naših knjižnih zbirk, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Knjižna bolha – menjalnica knjig, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Bukvarna na Bralni plaži – antikvariat dobrih starih bukev iz dobrih starih cajtov, Bukvarna CIPROŠ, Društvo ljubiteljev knjig CIPROŠ

16.00–20.00, Stripoteka – delavnica risanja in pisanja stripov in stripovskih zgodb z dr. Horowitzem, Ciril Horjak, Večer

 

IGRALNA JASA

16.00–20.00, Igra raja – igranje na Igralni jasi, Staša Grilc, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Igre in igrače sveta – izdelovanje iger in igrač, Violeta Jolić, Nika Zupan, Društvo Velenjski raziskovalni studio Venera

16.00–20.00, Carrom – Indijski prstni biljard, Tadej Šalamun, Lea Pšeničnik, Carrom društvo Maribor

16.00–20.00, Bobnarska igralnica – glasbena raziskovanja, Barbara Ciglar

16.00–20.00, Izdelam si zvočilo – delavnica izdelovanja zvočil in preprostih glasbil, Bruno Planinc, Katarina Studen

 

KORENINE SRCA

16.00–20.00, Društvo Pupillam, so. p., BO-MA

16.00–20.00, Pedagoški zavod Maribor

 

KNEDLOVA KUHNA

16.00–20.00, KNEDLova stojnica prijateljev – DrMr – TriKrog in partnerji, DrMr – Zavod za družabno raziskovanje in medsebojno razumevanje, TriKrog z.o.o., Makrobiotično društvo Leon, Buna z.o.o., Kucha d.o.o., FFL Slovenija – Hrana za življenje, 3Muhe – pravična trgovina, Pravična trgovina Slovenija, Lušt – Paradajz d.o.o., Zlati ghee, Kmetija Banfi, EKO 365, Mycomedica, Gabaroni – testenine z okusom, DOŠ 2 Lendava, Slovenska Filantropija, ZRKB – Zavod za raziskovanje kvalitete življenja, Kocljevina – zavod za usposabljanje in zaposlovanje invalidnih oseb, Balai mlinarstvo – Petra Hladnjak s.p.

16.00–20.00, Od energijske ploščice do benta – priprava dušne hrane, Barbara Čančer, Manjana Zadravec, Manjanasfood, Kucha d.o.o./S.U.R.F. INŠTITUT

 

NARAVOLJUBJE

16.00–20.00, Igre in druženje v naravi ter učilnica na prostem, ZPM

16.00–20.00, Ustvarjanje pod krošnjami in senzorične delavnice, ZPM

16.00–20.00, Reciklirana igralnica in vertikalno vrtičkanje, Andreja Kolarek, Vertikalno vrtičkanje

16.00–20.00, Vrtičkarski kotiček, Metka T. Gomboc, Tina Ternjak

16.00–20.00, Kotiček izdelkov iz narave, Leonida Hajd – Sapo in Esen Woodcraft, Matija Rižner s. p.

16.00–20.00, Na Zeleni stezi, društvo Zelena steza

16.00–20.00, Taborniške zgodbe, Društvo tabornikov rod XI. SNOUB Miloša Zidanška

 

IZZIV-IZUM

16.00–20.00, Učilnica v naravi: Klepet z živalcami, ZPM

16.00–20.00, Radovednost je avtocesta do znanja!, MUF, Univerza za otroke, Univerza v Mariboru

16.00–20.00, Modra delavnica – predstavitev organizacije simetris.si, Modra delavnica, simetris.si

16.00–20.00, Mali ustvarjalci – robotika in predstavitev organizacije, Jure Pikl, Mali ustvarjalci

16.00–20.00, Bajk kuhna – kolesarska samopopravljalnica, Mariborska kolesarska mreža

 

GIBKI, PROŽNI, VSEGA ZMOŽNI

16.00–20.00, Spretnostni poligon, Športni Junak

16.00–20.00, Izposoja rekvizitov, Športni Junak

18.00–19.00, Nauči se metati frizbi, ŠD Ultimate Frisbee Maribor  

 

UTERA

18.00–20.00, Prebujanje čutov – voden obisk Utere, Sandra Štefanec in prostovoljci

16.00–18.00, Čutne delavnice iz naravnih materialov – pletenje, gnetenje in ustvarjalno sproščanje, Sandra Štefanec

 

RAZVAJALNICE

16.00–20.00, AVATAR ®– zavestno ustvarjanje lastnega življenja, Mia Miše

16.00–20.00, Tui-Na masaže in metode, Zdenka Pukmeister, Društvo Tui-Na

16.00–20.00, Energetske terapije, društvo Pomladni dež, Kaja Hrast Rakovnik, Branko Hrašovec

16.00–20.00, Tarot, Ana Drevenšek, Društvo Rdeči Šotor

16.00–20.00, Rune – nordijske šepetalke skrivnosti, Andrejka Ravnjak

16.00–20.00, Prenos bioenergije, Gregor Hrovatin  

16.00–20.00, Acroyoga, Živa Stojanovič, Center plesa Maribor

16.00–20.00, Tarot za vsak dan, Petra Božič Blagajac

 

PSI, PRIJATELJI LJUDI

16.00–20.00, Spoznajmo hrte – pogovor na zofi, Društvo hrtji svet Slovenije

Lokacija