Art kamp | za otroke | delavnice

ZAKLADI PREDNIKOV

10.00–13.00, Klekljanje, kvačkanje in vezenje, Nada Vnuk, rokodelka

10.00–13.00, Splav, panjska končnica, dravski kamen, naplavljen les, slano testo, stari strešniki, Turistično društvo Maribor, Janita unikatni nakit, Jana Umek

10.00–13.00, Čebele in med, Vlado Vogrinec, Bruno Kirbiš, Pavla Karmel, Čebelarsko društvo Peter Močnik, Čebelarska zveza društev Maribor

10.00–13.00, Slovensko rokodelsko lončarstvo, Lorna Novak Jarh, Anina Novak Jarh, Nala Novak Jarh, Lončarski atelje Lorna

10.00–13.00, Srednjeveški tlakovci na Slovenskem, Tomaž Majcen, STIK – Muzej Laško

10.00–13.00, Lončarstvo, Suzana Rajh, Helena Rajh, Sonja Hrastnik, Lončarski center Maribor

10.00–13.00, Čudežna moč zelišč, Manja Weingerl, Herbessa

10.00–13.00, Pleteni podstavki, bobike, klopotci, vuge, Branka Janežič, rokodelka

10.00–13.00, Les je lep, Jožef Pehar, rokodelec

 

SVET JE PISAN PLANET

10.00–13.00, Pozdrav iz drugih držav – danes spoznavamo ERITREJO, Mladinski kulturni center Maribor, in NOVI SAD – EVROPSKO PRESTOLNICO MLADIH 2019, OPENS2019

10.00–13.00, Mednarodna bralna plaža – literatura v tujih jezikih, Bukvarna Ciproš

10.00–13.00, Igra Zastave sveta

10.00–13.00,  Pogovori se z menoj!, Zavod PIP, Informacijska točka Evropske unije Europe Direct Podravje

10.00–13.00, Predstavitev projekta Snapshots from the borders ter medkulturna likovno-gibalna delavnica, Mestna občina Maribor

 

UMETNOST ZORI

10.00–13.00, mala LIKOVNA – likovne in oblikovne delavnice za najmlajše, Urša Vidmar, Tina Matko

10.00–13.00, Škratova ropotarnica – mala kiparska in arhitekturna delavnica, Žiga Erlač, Aljaž Erlač

10.00–13.00, UNI-KAT – kvačkamo in šivamo ter prodajna razstava, Mihelca Šuper in Klemen Lukman, Zavod INFINITUM

10.00–13.00, Grafika – raznolike grafične tehnike, Srednja šola za oblikovanje Maribor, profesorica Marija Toure in dijaki Lorena Hamler, Ana Markovič, Ana Žmegač, David Rogina, Katarina Šuster, Urban Vicman, Jakob Golob, Tinkara Radmilovič

10.00–13.00, Delavnice z Društvom za sonaravno in ustvarjalno bivanje Sajan, Janja Repina Potočki, Saša Potočki, Društvo za sonarno in ustvarjalno bivanje Sajan

10.00–13.00, Melete Art, Manja Reherman, Melete Art

10.00–13.00, Mural ART KAMP – delavnica slikanja na veliko platno, mural painting, Guillermo Daniel Escalante Rodriguez, AAI Articulacion Artistica Internacional

 

BRALNA PLAŽA

10.00, Pravljično v poletje – zgodbice, bajke in povesti s pravljičarkami Pionirske knjižnice Rotovž, Zdenka Gajser, dr. Andreja Erdlen, Mariborska knjižnica, Pionirska knjižnica Rotovž

10.00–20.00, Bolje branje kot nerganje – branje knjig iz naših knjižnih zbirk, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Knjižna bolha – menjalnica knjig, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Bukvarna na Bralni plaži – antikvariat dobrih starih bukev iz dobrih starih cajtov, Bukvarna CIPROŠ, Društvo ljubiteljev knjig CIPROŠ

10.00–13.00, Angleščina za otroke – učenje po metodi Helen Doron English, Helen Doron English Maribor, Peritum d.o.o

 

IGRALNA JASA

10.00–13.00, Živa vragolija – delavnica cirkuških vragolij, Živa Stojanovič

10.00–13.00, Igra raja – igranje na Igralni jasi, Staša Grilc, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Igre in igrače sveta – izdelovanje iger in igrač, Violeta Jolić, Nika Zupan, Društvo Velenjski raziskovalni studio Venera

 

KORENINE SRCA

10.00–13.00, Društvo Salezijanski center Maribor

10.00–13.00, Društvo za samopomoč Drava

10.00–13.00, Center za pomoč na domu Maribor

10.00–13.00, Ozara d.o.o.

10.00–13.00, Pika, dnevni center za otroke in mladostnike Maribor

10.00–13.00, VDC Sonček Maribor

10.00–13.00, Društvo Pupillam, so. p., BO-MA

10.00–13.00, Zaposlitveni center Avantus

 

KNEDLOVA KUHNA

10.00–13.00, KNEDLova stojnica prijateljev – DrMr – TriKrog in partnerji, DrMr – Zavod za družabno raziskovanje in medsebojno razumevanje, TriKrog z.o.o., Makrobiotično društvo Leon, Buna z.o.o., Kucha d.o.o., FFL Slovenija – Hrana za življenje, 3Muhe – pravična trgovina, Pravična trgovina Slovenija, Lušt – Paradajz d.o.o., Zlati ghee, Kmetija Banfi, EKO 365, Mycomedica, Gabaroni – testenine z okusom, DOŠ 2 Lendava, Slovenska Filantropija, ZRKB – Zavod za raziskovanje kvalitete življenja, Kocljevina – zavod za usposabljanje in zaposlovanje invalidnih oseb, Balai mlinarstvo – Petra Hladnjak s.p.

10.00–13.00, Srčna kuhinja – vedska umetnost uživanja hrane, Barbara Deva, svetovalka esencialne medicine in vedske kuhinje, Lenart Vrindavan, dipl. ing. agronomije, drevesni kirurg in zaščitnik starih drevesnih sort, kmetija Vrindika

 

NARAVOLJUBJE

10.00–13.00, Igre in druženje v naravi ter učilnica na prostem, ZPM

10.00–13.00, Ustvarjanje pod krošnjami in senzorične delavnice, ZPM

 

IZZIV-IZUM

10.00–13.00, Učilnica v naravi: Klepet z živalcami, ZPM

10.00–13.00, Eksperimentalnica s Centrom eksperimentov Maribor, Center eksperimentov Maribor

 

GIBKI, PROŽNI, VSEGA ZMOŽNI

10.00–12.00, Spretnostni poligon, Športni Junak

10.00–12.00, Izposoja rekvizitov, Športni Junak

10.00–11.00, Športne igre za otroke, Športni Junak  

 

UTERA

10.00–11.00, Jutranje prebujanje s plesom, Sandra Štefanec

11.00–13.00, Prebujanje čutov – voden obisk Utere, Sandra Štefanec in prostovoljci

 

RAZVAJALNICE

10.00–13.00, Power yoga, Marko Urbanek, Center plesa

10.00–13.00, Priprava na moj lep porod, Marina Popović Frangež, Eva Barbara Vilčnik, Doula Marina

10.00–13.00, Svetlobna terapija Bioptron, masaže in kaligrafija, Ingrid Pečnik, Društvo SEJEM BESEDO

10.00–13.00, Energetske terapije, društvo Pomladni dež, Kaja Hrast Rakovnik, Branko Hrašovec

10.00–13.00, Tarot, Ana Drevenšek, Društvo Rdeči Šotor

10.00–13.00, Rune – nordijske šepetalke skrivnosti, Andrejka Ravnjak

Lokacija

Za slepe in slabovidne(CTRL+F2)
barva kontrasta
velikost besedila
označitev vsebine
povečava