Art kamp | za otroke | delavnice
  • 16.00 - 20.00
  • Mestni park,
  • Vstopnine ni.

ZAKLADI PREDNIKOV

16.00–20.00, Klekljanje, kvačkanje in vezenje, Nada Vnuk, rokodelka

16.00–20.00, Splav, panjska končnica, dravski kamen, naplavljen les, slano testo, stari strešniki, Turistično društvo Maribor, Janita unikatni nakit, Jana Umek

16.00–20.00, Čebele in med, Vlado Vogrinec, Bruno Kirbiš, Pavla Karmel, Čebelarsko društvo Peter Močnik, Čebelarska zveza društev Maribor

16.00–20.00, Pleteni podstavki, bobike, klopotci, vuge, Branka Janežič, rokodelka

16.00–20.00, Baker, les in pluta, Franc Lenhart, Proming skupina d.o.o.

16.00–20.00, Znanje in veščine iz depoja , Boštjan Kolar, Anja Medved, Posavski muzej Brežice

16.00–20.00, KULinarični spreHOD po štajerski preteklosti, Anja Vintar, Zavod za varovanje kulturne dediščine Slovenije, projekt PaleoDiversiStyria

16.00–20.00, Potovanje v stari Rim, Tajda Senica, Zavod za varstvo kulturne dediščine Slovenije (projekt Claustra+)

16.00–20.00, Zeliščarstvo ali Narava ima vselej prav, Marjetka Cesar, Moj cvet

16.00–20.00, Polstenje in tkanje, Marija Srblin, Barbara Hadner, Vanja Kolar, Soven d.o.o.

 

SVET JE PISAN PLANET

16.00–20.00, Mednarodna bralna plaža – literatura v tujih jezikih, Bukvarna Ciproš

16.00–20.00, Igra Zastave sveta

 

UMETNOST ZORI

16.00–20.00, mala LIKOVNA – likovne in oblikovne delavnice za najmlajše, Urša Vidmar, Tina Matko

16.00–20.00, Škratova ropotarnica – mala kiparska in arhitekturna delavnica, Žiga Erlač, Aljaž Erlač

16.00–20.00, Melete Art, Manja Reherman, Melete Art

16.00–20.00, Pozdrav iz Art kampa 2019 – digitalna razglednica, Hana Repše, Društvo za razvoj filmske kulturne

 

BRALNA PLAŽA

10.00–20.00, Bolje branje kot nerganje – branje knjig iz naših knjižnih zbirk, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Knjižna bolha – menjalnica knjig, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Bukvarna na Bralni plaži – antikvariat dobrih starih bukev iz dobrih starih cajtov, Bukvarna CIPROŠ, Društvo ljubiteljev knjig CIPROŠ

16.00–20.00, Lutke iz cize – predstavitev različnih lutk in lutkovnih tehnologij, Lutkovno gledališče Maribor

 

IGRALNA JASA

16.00–20.00, Igra raja – igranje na Igralni jasi, Staša Grilc, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Igre in igrače sveta – izdelovanje iger in igrač, Violeta Jolić, Nika Zupan, Društvo Velenjski raziskovalni studio Venera

16.00–20.00, Bobnarska igralnica – glasbena raziskovanja, Barbara Ciglar

16.00–20.00, Izdelam si zvočilo – delavnica izdelovanja zvočil in preprostih glasbil, Bruno Planinc, Katarina Studen

 

KORENINE SRCA

16.00–20.00, Društvo Salezijanski center Maribor

16.00–20.00, Pupillam, so. p., BO-MA

16.00–20.00, Zaposlitveni center Avantus

16.00–20.00, Center za pomoč na domu Maribor

16.00–20.00, Slovenska filantropija

16.00–20.00, Šent – Slovensko združenje za duševno zdravje, Enota Šentlent

 

KNEDLOVA KUHNA

16.00–20.00, Voda je življenje – delavnice o vodi, Knedl sam

16.00–20.00, KNEDLova stojnica prijateljev – DrMr – TriKrog in partnerji, DrMr – Zavod za družabno raziskovanje in medsebojno razumevanje, TriKrog z.o.o., Makrobiotično društvo Leon, Buna z.o.o., Kucha d.o.o., FFL Slovenija – Hrana za življenje, 3Muhe – pravična trgovina, Pravična trgovina Slovenija, Lušt – Paradajz d.o.o., Zlati ghee, Kmetija Banfi, EKO 365, Mycomedica, Gabaroni – testenine z okusom, DOŠ 2 Lendava, Slovenska Filantropija, ZRKB – Zavod za raziskovanje kvalitete življenja, Kocljevina – zavod za usposabljanje in zaposlovanje invalidnih oseb, Balai mlinarstvo – Petra Hladnjak s.p.

 

NARAVOLJUBJE

16.00–20.00, Igre in druženje v naravi ter učilnica na prostem, ZPM

16.00–20.00, Ustvarjanje pod krošnjami in senzorične delavnice, ZPM

16.00–20.00, Taborniške zgodbe, Društvo tabornikov rod XI. SNOUB Miloša Zidanška

16.00–20.00, Reciklirana igralnica in vertikalno vrtičkanje, Andreja Kolarek, Vertikalno vrtičkanje

16.00–20.00, Vrtičkarski kotiček, Metka T. Gomboc, Tina Ternjak

16.00–20.00, Kotiček izdelkov iz narave, Leonida Hajd – Sapo in Esen Woodcraft, Matija Rižner s. p.

 

IZZIV-IZUM

16.00–20.00, Učilnica v naravi: Klepet z živalcami, ZPM

16.00–20.00, Radovednost je avtocesta do znanja!, MUF, Univerza za otroke, Univerza v Mariboru

16.00–20.00, Bajk kuhna – kolesarska samopopravljalnica, Mariborska kolesarska mreža

16.00–20.00, Modra delavnica – predstavitev organizacije simetris.si, Modra delavnica, simetris.si

 

GIBKI, PROŽNI, VSEGA ZMOŽNI

16.00–20.00, Spretnostni poligon, Športni Junak

16.00–20.00, Izposoja rekvizitov, Športni Junak

17.00–18.00, Qi gong in kung fu, Shaolin kung fu & qi gong

18.00–19.00, Nauči se metati frizbi, ŠD Ultimate Frisbee Maribor

18.00–19.00, Mažoriranje, Mažoretni klub Maribor in klub dupleških mažoretk

 

UTERA

16.00–18.00, Čutne delavnice iz naravnih materialov – pletenje, gnetenje in ustvarjalno sproščanje, Sandra Štefanec

18.00–20.00, Prebujanje čutov – voden obisk Utere, Sandra Štefanec in prostovoljci

 

RAZVAJALNICE

16.00–20.00, AVATAR ®– zavestno ustvarjanje lastnega življenja, Mia Miše

16.00–20.00, Namestitev atlasa, Združenje za boljše življenje HumanUP, Damnjan Damnjanović

16.00–20.00, Tui-Na masaže in metode, Zdenka Pukmeister, Društvo Tui-Na

16.00–20.00, Alternativne oblike zdravljenja, Majda Žnidarič s.p., Center energijske medicine MK Pro Feet

16.00–20.00, Tarot, Ana Drevenšek, Društvo Rdeči Šotor

16.00–20.00, Rune – nordijske šepetalke skrivnosti, Andrejka Ravnjak

16.00–20.00, Coaching – metoda svetovanja, Saška Klemenčič

16.00–20.00, Oksi vital masaža, društvo Oksi-vital, Velko Zupan

16.00–20.00, Prenos bioenergije, Gregor Hrovatin

 

PSI, PRIJATELJI LJUDI

16.00–20.00, Predstavitev Zavoda PET in programa o pozitivnih vplivih psa na človeka – zavod PET, pasja enota terapevtov

Lokacija

Za slepe in slabovidne(CTRL+F2)
barva kontrasta
velikost besedila
označitev vsebine
povečava